Przeźmierowo-Poznań "Wrotkarska Majówka" 3 May 2017

Miła niespodzianka czekała w środę 3 maja 2017 r. na miłośników jazdy na łyżworolkach, wrotkach i nartorolkach. 

Na torze wyścigowym w Poznaniu-Przeźmierowo ponad 300 zawodników z Polski, Słowacji wzięło udział w sportowej rywalizacji. 

Dziewiąta wrotkarska majówka "ZICO-RACING" była wyjątkowa - nie tylko ze względu na frekwencję, ale także ze względu na atrakcje dla najmłodszych "speedowców", które rywalizowały na dystansach: 400m, 1000m, 3000m. 

Rolkarze U.K.S. "ZWOLEŃ-TEAM" zaprezentowali się na najwyższym poziomie wśród czołowych klubów polskich zdobywając siedmiokrotnie podium: 

Maja Kafarska I miejsce /kat. 10-11 lat - 1000 m/
Klaudia Tyszkiewicz II miejsce /j.w./

Adrianna Kafarska I miejsce /kat. 12-13 lat - 3000m/

Zosia Kotfasińska I miejsce /kat. 14-15 lat - 3000m/
Martyna Śmiałkowska II miejsce /j.w./
Maja Michalska III miejsce /j.w./

W grupie seniorskiej, na prawdziwych śmiałków czekał dystans 20 km /5 okrążeń toru/, w którym to I miejsce zajął trener Zwoleń-Team rywalizujący tym razem na wrotkach "speed" dwuśladowych z czasem 00:47:32.

Tak naprawdę wszystko od wrotek się zaczęło !!!

OGROMNE podziękowania kierujemy do organizatora najlepiej zorganizowanej imprezy sportowej w Polsce p. Jakuba Zico Ciesielskiego i jego sztabu /Profesjonalny Sklep Wrotkarski Zico Racing oraz Akademia Wrotkarska Zico Racing/.
Nie sposób wszystkich wymienić i dlatego DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ! 
Dzieci, młodzież, trener, rodzice UKS ZWOLEŃ-TEAM dziękują również sponsorom: Profesjonalny Sklep Wrotkarski Zico Racing, Seba, kaski UVEX, Monitory Pracy Serca POLAR, Cechini Muszyna – bez nich nic by się nie udało.

Szczególnie w pamięci zostanie WROTKARSKA MAJÓWKA 2017 - DZIĘKUJEMY Jakub Zico Ciesielski www.zicoracing.com

http://wyniki.b4sport.pl/wrotkarska-majowka-2017/m6.html

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies from this website. If you would like to change your preferences you may do so by following the instructions here Close